Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Msn Hack Hiç Bu KAdar Kolay Olmamıştı

YazarMesaj
MuStY
Admin
Admin
MuStY

Msn Hack Hiç Bu KAdar Kolay Olmamıştı Empty
MesajKonu: Msn Hack Hiç Bu KAdar Kolay Olmamıştı   Msn Hack Hiç Bu KAdar Kolay Olmamıştı EmptyC.tesi Mart 08, 2008 12:38 pm

arkadaslar o kadar mail yontemi var ama eger siz bu işe yeni baslıyorsanız bu yontem sifre alıp korumada en azından sizi geliştirecektir..oncelikle kendimize her zaman ki gibi bir kurban seçiyoruz ki işin en zor tarafı bu..artık düsünün ne kadar kolay bi yontem oldugunu ..kurbanın adı AHMET simdi diyoruz ki ona '' ya Ahmet benim bir maile bakmam gerek ama mail kutumu açamıorum sorun var..sana bir mail yolluyorum simdi onu bana kopyala tamam mı? sonra yapacagınız işler sunlardan ibaret
** hotmail.com açıp oturum açma bolumunun altında ki parolamı unuttumu tıklıyorsunuz ordan Ahmet adında ki kurbanın adresini giriyorsunuz
** sonra o kişinin gizli sorusu ve kendine sıfırlama maili diye iki seçenek çıkacak karsınıza..gizli soruyu bosverip sıfırlama mailine giriyorsunuz ve o kişiye O KİŞİNİN sıfırlama mailini gondermiş oluyorsunuz ( alternatif adresine degil tabi unutmayın! )
** sonra Ahmet abiden gelen maili açıp orda ki adreslerden birini size kopyalamasını istiyorsunuz ( olmadı uzun yoldan maili size forward etmesini istersiniz )
ve işte bu kadar iş bitti..o adrese tıklayıp ahmet abinin adresini yazıyorsunuz ve yeni sifreyi giriyorsunuz..sahsen ben bu sekilde 82 mail aldım 1 ayda ama kendime hacker demem tabi ki..artık mail sizde..kolay gelsin arkadaslar anlasılmayacak bir yanı yok ama genede anlamazsanız sorabilirsiniz....
https://sanalforum.forum-canada.net

Msn Hack Hiç Bu KAdar Kolay Olmamıştı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-