Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sakın İnanmayıN!!

3 posters
YazarMesaj
MuStY
Admin
Admin
MuStY

Sakın İnanmayıN!! Empty
MesajKonu: Sakın İnanmayıN!!   Sakın İnanmayıN!! EmptyCuma Şub. 29, 2008 1:18 pm

Evet Arkadaşlar Günümüzde Çıkan Sen Beni Engellemişsin İşte Efendim Silmişsin Muhabbetlerini Gören Bazı Lamerler (Lamer: Kendini Hacker Sanan Kolpa İnsanlar) Bu Durumdan Faydalanmak İçin Bir Yöntem Geliştirmişler Neymiş Efendim SeniKimEngellemişmiş Engellimisinmiş Gibi Birsürü Ayağa Yatan Bu Lamerler Kendilerine Fake (Fake: Hack Bölümünde Var İstersenizBi Göz Atın) Olan Bu Gibi Siteleri Kurmuşlar Lütfen Sizde Bunlara İnanmayın Genelde Kız Msn Adresleriyle Erkekleri Hedef Alan Bu Gurup Hep Kötülük Peşinde Bakın Ben Size Bugün Başımdan Geçen Bir Olaı Yazim:

Bu Gün Saat 21:45 Civarlarıydı gokcesarperoglu376841@hotmail.com Msn Li Bir Kız Beni Eklemiş Buda Kesin Benim MSN'm Den Birisi Yutmuş Bu Olayı Neyse İşte Bu Kız Eklemiş Sonra Aramızda Bir Konuşma Geçti Bakın:

21:17:09 - MuStY) »»»мυѕту«««: kımsın?
(21:18:09 - MuStY) Kişiniz Messenger'ın bu özelliği desteklemeyen bir sürümünü kullandığı için kendisine titreşim gönderemezsiniz.
(21:18:09 - MuStY) »»»мυѕту«««: kımsıN?
(21:19:09 - MuStY) Kişiniz Messenger'ın bu özelliği desteklemeyen bir sürümünü kullandığı için kendisine titreşim gönderemezsiniz.
(21:21:09 - MuStY) »»»мυѕту«««: KimSiNiZ?
(21:24:09 - MuStY) Kişiniz Messenger'ın bu özelliği desteklemeyen bir sürümünü kullandığı için kendisine titreşim gönderemezsiniz.
(21:24:09 - MuStY) Kişiniz Messenger'ın bu özelliği desteklemeyen bir sürümünü kullandığı için kendisine titreşim gönderemezsiniz.
(21:24:09 - MuStY) »»»мυѕту«««: Heyy!
(21:25:09 - MuStY) Tüm katılımcılar el yazısını görüntüleyemediğinden, iletileriniz metin olarak gönderilecek
(21:25:09 - MuStY) Tüm katılımcılar el yazısını görüntüleyemediğinden, iletileriniz metin olarak gönderilecek
(21:25:09 - MuStY) »»»мυѕту«««: by!
(21:29:09 - MuStY) GOKCE: diğer adresimi engellemişsin hayırdır? www.kimengelledi.info dan baktım
(21:29:09 - MuStY) GOKCE: neyse uzatmaya gerek yok
(21:29:09 - MuStY) GOKCE: ben de şimdi seni engelliyorum bir daha yazma bana. inanmıyorsan

www.engelim.com dan dene gör.

ba baaayy
(21:29:09 - MuStY) GOKCE şu anda Çevrimdışı
Resimde Bu Genelde Aynı Resmi Kullanıyolar (Heralde Guruptan Birisi) :

Sakın İnanmayıN!! Resim10

Bakın Bu Adresin Fake Olduğunu = gokcesarperoglu376841@hotmail.com oradaki Gereksiz 376841 Den Anlaya Biliriz!

Yani Ne Diyebilirimki Sizde Sakın Böyle Şeyleri Yutmayın Ama Ben İllada Engelliyenleri Görmek İstiyorum Derseniz Piyasada 1 Tane Olan Bu Güvenilir Programı Size Taktim Ediyorum Ben Uploadladım İster Güvenin İster Güvenmeyin Seçim Sizin:

Buradanİndirin Arrow

Piyasada çok Yan Sanayisi Var Lütfen Aldanmayın

Teşekkürler MuStY
https://sanalforum.forum-canada.net
CaTaFa|que
Admin
Admin
CaTaFa|que

Sakın İnanmayıN!! Empty
MesajKonu: Geri: Sakın İnanmayıN!!   Sakın İnanmayıN!! EmptyCuma Şub. 29, 2008 1:47 pm

Güzel bir paylaşım ellerine sağlık KnK ama bende bişyler söylemek istiyorum bu program Online bir msn gibi olduğundan normal msn açıkkengirdiğinizde hata verebilir veya açılmaya bilir bu yüzden oturumu kapatında deneyin orda 2 ayırmalı bölüm var birisi msn de sizi engelleyenler diğeri ise işte listesinde olduğunuzu veya sizin sildiğinizi gibi bilgileri gösterir.

Teşekkürler KaDiR
http://www.sanalforum.forum-canada.net
CaTaFa|que
Admin
Admin
CaTaFa|que

Sakın İnanmayıN!! Empty
MesajKonu: Geri: Sakın İnanmayıN!!   Sakın İnanmayıN!! EmptyPtsi Mart 10, 2008 10:46 am

Eyw. musto quzeL PayLasim CunKu icimizden biri hedef oLabilirdi:D:D:D:D eyw.
http://www.sanalforum.forum-canada.net
jehadekber
Admin
Admin

Sakın İnanmayıN!! Empty
MesajKonu: Geri: Sakın İnanmayıN!!   Sakın İnanmayıN!! EmptySalı Mart 11, 2008 12:44 pm

fake mail iyidir ama benim favorim trojan yada keyylogger gecenlerde bi keyylogger ı fotografın icine koymustum sonra linki siteye verdim felan cok hoş oldu Very Happy isteyen arklara yardımcı olabilirm
MuStY
Admin
Admin
MuStY

Sakın İnanmayıN!! Empty
MesajKonu: Geri: Sakın İnanmayıN!!   Sakın İnanmayıN!! EmptyÇarş. Mart 12, 2008 2:32 pm

https://sanalforum.forum-canada.net

Sakın İnanmayıN!!
1 sayfadaki 1 sayfası